LD Group „Ландшафтний дизайн“

  На головну

Карта сайту

Контакти

Eng | Рус
відвідайте наш новий сайт і дізнайтеся більше про ландшафтну архітектуру


Є питання?

(044) 229 5405

Сервіс та благоустрійРозсадникКаталог рослинМережа магазинівЦікаві статтіГотові рішенняКонтактиЄ питання?

(044) 229 5405


друкувати сторінку


      Всі графічні зображення, текстові та фотоматеріали є власністю компанії „LD Group“. Не дозволяється змінювати матеріали цього сайту, а також відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, поширювати або використовувати їх будь-яким іншим чином в комерційних цілях. Матеріали цього сайту захищені законом „Про авторське право та суміжні права“, і будь-яке їхнє несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки й інших законів.

      Цей сайт створений для надання інформації про компанію і не призначений для надання конкретної комерційної, фінансової, бухгалтерської, податкової чи юридичної інформації.

      Компанія „LD Group“ має право у будь-який час без попередження вдосконалювати, змінювати та доповнювати інформацію, що міститься на цьому сайті. Компанія „LD Group“ не гарантує точності, актуальності і повноти будь-якої інформації, що міститься на цьому сайті, або до якої був отриманий доступ з цього сайту.

      Компанія „LD Group“, її постачальники й інші учасники, згадані на цьому сайті, не несуть ніякою відповідальності перед Вами чи перед третьою стороною за будь-які втрати доходів, прямі і не прямі збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту, будь-яких сайтів, на яких є посилання на цей сайт, або матеріалів, інформації або послуг, що надаються на кожному з таких сайтів.

      При повному або частковому копіюванні матеріалів сайту компанії „LD Group“ посилання на www.landscape-d.com обов'язкове.

друкувати сторінку


перейти вгору
перейти вгору
2008 design studio DeeP
© 2008 design studio DeeP © 2008 LD Group „Ландшафтний дизайн“
LD Group „Ландшафтний дизайн“


© 2008 LD Group „Ландшафтний дизайн“


© 2008 design studio DeeP
www.deep.com.ua